FORMULARZ

Formularz zgłoszeniowy - turnusy można łączyć - należy wtedy dokonać rezerwacji na łączonych turnusach
Rodzaj obozu *
Termin *
Imię i nazwisko rodzica/opiekuna *
Imię dziecka *
Nazwisko dziecka *
Data ur. dziecka *
Numer PESEL dziecka *
Ulica nr domu/mieszkania. *
Miejscowość. *
Kod pocztowy - Poczta * -
Numer ewidencyjny członka ZHP
Telefon kontaktowy *
Który raz na naszym obozie *
Druki: Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Wypoczynku, Załącznik do karty kwalifikacyjnej uczestnika wypoczynku, warunki uczestnictwa.

Uwagi, zapytania
(Jeżeli oczekujesz faktury podaj dane do jej wystawienia, fakturę wystawiamy płatnikowi

Komenda Hufca Szprotawa ZHP jako administrator danych oświadcza, że dane osobowe zawarte w niniejszym formularzu będzie wykorzystywać tylko i wyłącznie w celu organizacji i przebiegu wypoczynku dzieci i młodzieży. / Dz.U. z 1997 roku nr 133, poz 883) z późniejszymi zmianami./

WYSŁANIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO NIE JEST RÓWNOZNACZNE Z UMIESZCZENIEM DZIECKA NA LIŚCIE UCZESTNIKÓW WYPOCZYNKU - NA PODANY ADRES E-MAIL ORGANIZATOR WYŚLE POTWIERDZENIE ZAPISU NA LISTĘ UCZESTNIKÓW WYBRANEGO TURNUSU ORAZ WYBRANEJ FORMY ORGANIZOWANEGO WYPOCZYNKU.

HTML Editor - Full Version

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO) chcemy przekazać Ci kilka informacji. Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Twojej prywatności oraz bezpieczeństwie Twoich danych osobowych oraz informacji dotyczących Twojej aktywności w sieci, a także na zapewnieniu Ci możliwości realizowania wszystkich przysługujących Ci w związku z RODO praw.

Kto jest administratorem Twoich danych?  Dlaczego przetwarzamy Twoje dane?

Administratorem danych osobowych jest Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Ziemi Lubuskiej ZHP  - Hufiec Szprotawa  ZHP  ul. Krasińskiego 23 , 67-300 Szprotawa   szprotawa@zhp.pl  zwany dalej Stowarzyszeniem. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, b, c, f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), na potrzeby oraz w celu przyjęcia zgłoszenia, dokonania niezbędnych rozliczeń, koordynacji działań programowych i wypoczynku, archiwizacji kart kwalifikacyjnych, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji w przypadku jej złożenia, bądź ewentualnego dochodzenia roszczeń, jak też marketingu bezpośredniego prowadzonego w formie tradycyjnej, dotyczącego własnych produktów lub usług, co nie wymaga zgody. Za odrębnie wyrażonymi zgodami dane osobowe mogą być przetwarzane w celach marketingowych podejmowanych samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami o ile występują.  Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmioty uczestniczące w realizacji usług. Dane przetwarzane dla celów związanych z realizacją  obozu będą przetwarzane przez czas świadczenia usługi. Dane przetwarzane w związku z dochodzeniem ewentualnych roszczeń będą przetwarzane przez 3 lata od zakończenia wypoczynku. Natomiast dane przetwarzane dla celów rozliczeń będą przetwarzane przez okres 5 lat od zakończenia roku obrotowego, w którym wystawiono ostatni dokument księgowy.

Uczestnik (jego pełnoprawny opiekun) posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody (w przypadku jej wyrażenia) w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Ma także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zakwalifikowania i przyjęcia  uczestnika na  obóz a 1997 r. (Dz. U. Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Z kim kontaktować się w celu realizacji swoich praw?
Skontaktuj się z administratorem danych osobowych na poziomie Hufca Szprotawa ZHP

hm Przemysławem Lisieckim   - adres elektroniczny : przemyslaw.lisiecki@zhp.net.pl